Places Log in Choose city: Warsaw

Zakład Mięsny Wileńska 25

3Bar
611

About this place

Zakład Mięsny Wileńska 25 to klubokawiarnia na Warszawskiej Pradze. Znajdziecie u nas piwa z najlepszych browarów Polski i Europy lane z kilkunastu rotujących kranów, szeroki wybór piw butelkowych, a każdy weekend upływa pod znakiem granej na żywo muzyki.

Dlaczego jesteśmy wyjątkowi? Magią tego miejsca jest wnętrze, urządzone w oryginalny sposób dzięki zaadaptowaniu przestrzeni istniejącego tu niegdyś praskiego Zakładu Mięsnego. Industrialny chłód miesza się tu z klasycznym domowym stylem. Spośród stołów masarskich i kryształowych żyrandoli ze ścian spogląda Mona Liza z bazuką, murale Homo economicus i Rat Anarchist. Nastrój w weekendowe wieczory zapewniają sety puszczane przez naszych didżejów lub muzyka grana na żywo.

Ale to nie wszystko! Kuchnia w Zakładzie to autorskie dzieło naszego młodego i zdolnego szefa kuchni. Musicie spróbować niebanalnych przekąsek prosto z kloca masarskiego: Think Tank czyli szpadki z kurczaka w panierce z krakersów z dipem chrzanowym, albo Hanging Naked Lovers czyli taco z kaczką i siekanym mango na ostro. Masz fajny pomysł? Pogadaj z kucharzem, stoi tuż obok i chętnie improwizuje. Chcesz stestować jakieś piwo?

Gallery

611 Report

Comments

You must to comment or add a photo.