Places Log in Choose city: Warsaw

The View

1Venue
433

About this place

THE VIEW to ponad 1000m2 unikalnej powierzchni, zaprojektowanej w duchu architektury Nowego Jorku, ściśle nawiązując do atmosfery tam panującej.

Klub od samego początku obrał sobie za cel dostarczanie rozrywki na najwyższym poziomie. Realizacja tego planu w ciągu dwóch miesięcy funkcjonowania klubu pozwoliła nam zyskać miano jednego z najlepszych klubów w Warszawie.

Nasz klub to nie tylko wyjątkowe miejsce z zapierającym dech w piersiach widokiem na całą stolicę, ale również doskonały dobór artystów, którzy uświetniają weekendowe imprezy. Do tej pory mogliśmy gościć takie sławy jak EVE , ROGER SANCHEZ, MAX C, JOZIF, Dave Mayer, Martin2Smoove, Cosmic, Accee, , Flavio Rodriquez oraz czołówka polska NEEVALD, JACOB A, ADAMUS, MARIA SADOWSKA, Noz, Tenessee, Georgina Tarasiuk i wielu innych.

Dotychczasowe sukcesy są dla nas z jednej strony powodem do dumy, a z drugiej motywują nas do jeszcze bardziej wytężonej pracy czego efektem jest druga część klubu, która zostanie otwarta na 28. piętrze wieżowca Spektrum Tower na przełomie października i listopada.

The VIEW to miejsce, które zostało stworzone dla ludzi wyjątkowych, poszukujących nowych doznań i ceniących sobie wysoki standard życia. Możecie być pewni, że nieustannie będziemy starać się o to, aby nasz klub był doskonałą przestrzenią dla spotkań – zarówno tych prywatnych jak i biznesowych.

Gallery

433 Report

Comments

You must to comment or add a photo.