Places Log in Choose city: Warsaw

Czyli Żurawia 45 CZŻ+

5Restaurant
523

About this place

Czyli Żurawia 45 jest pierwszą restauracją w Polsce, w której do kreacji pizzy używa się stołów dotykowych. Doskonała chrupiąca włoska pizza i dużo więcej.

Gallery

523 Report

Comments

You must to comment or add a photo.

Też lubię to miejsce, jest tak normalnie a zarazem inaczej, stoły z panelami dotykowymi do zamówień wnoszą taką nutkę czegoś innowacyjnego w to miejsce ;)

Translate with Google

Super miejsce, miałem okazję być tam wczoraj z dziewczyną ;). Smacznie, sprawna, ogarnięta obsługa, fajne składniki do wyboru na kreatorze ;)
Bardzo na tak, dla mojej dziewczyny również :d

Translate with Google

Moje ulubione miejsce, w którym jem makarony! Są pyszne. Jeszcze możliwość tworzenia własnych zamień na stołach interaktywnych – kosmos ! Bardzo pozytywne miejsce ;)

Translate with Google

Moja ulubiona włoska knajpa w Warszawie – ich makarony i pizze to niebo w gębie! Dodatkowo frajda ze stołami dotykowymi, wiedzą jak przyciągnąć do siebie klientów ;)

Translate with Google

Jedna z moich ulubionych restauracji, w której serwują świetne włoskie dania i desery :)

Translate with Google

Miałem okazję ostatnio jeść pizzę we Włoszech, wróciłem do Polski i okazało się, że równie dobrą pizzę mogę zjeśc w stolicy i jeszcze sam sobie dobrać składniki. Fajny pomysł z tym dotykowym stołem. A na deser pyszne Tiramisu

Translate with Google

Zakochałam się od pierwszego wejścia ;) Super wystrój. Nigdy nie spotkałam się z takimi stołami, dzięki którym można złożyć zamówienie – genialne! Byłam już kilka razy. Jadłam pizzę, makaron z szynką parmeńską i desery. I z czystym sumieniem mogę polecić tę restaurację.

Translate with Google

zapraszam serdecznie :) Przyjmiemy Cię życzliwie i ugościmy jak w domu :)

Translate with Google