Places Log in Choose city: Torun

Forma

5Restaurant
578

About this place

Restauracji Forma, czyli smakowite dania, niepowtarzalna atmosfera i oryginalny wystrój czynią to miejsce wyjątkowym. Również należy wspomnieć o lokalizacji. Lokal mieści się w budynku Hali Widowiskowo-Sportowej, czyli w jednym z najnowszych obiektów w Toruniu.

Gallery

578 Report

Comments

You must to comment or add a photo.

Zdecydowanie NIE POLECAM !!! Zachowanie człowieka nazywajacego siebie menagerem w stosunku do gosci – karygodne !! Brak profesjonalizmu, podstaw kultury i taktu sklonil mnie do dolozenia wszelkich starań, aby jak największa liczba osób dowiedziała się o zawodzie, którego miałam watpliwa przyjemność doświadczyc. Wszyscy są w stanie zrozumieć potkniecia i pomyłki, obserwujac przez długi okres swojego życia prace profesjonalnej kadry menagerskiej, jestem co najmniej zniesmaczona tym co spotkało mnie w tej restauracji, gdyz wielokrotnie bylam swiadkiem jak wszelkiego rodzaju spory mozna zalagodzic DBAJAC O GOSCI. Dokonac rezerwacji na konkretny dzień, konkretna godzinę i nie móc jej zrealizowac, bo w restauracji jest inwentaryzacja i jej przebiegu strzeze menager – ignorant wraz z rownie niemila i nieprzyjemna w kontaktach wspolpracownica – TYLKO W “FORMIE”. Zadnych przeprosin, poczucia winy i skruchy, ze ciagnie się do siebie gosci z Bydgoszczy po czym zamyka restauracje narazajac ich na koszta – dojazdu oraz WYKUPIONEJ I OPLACONEJ KOLACJI DLA 6 OSOB. Dramat… NIGDY WIECEJ

Translate with Google

Nie polecam ! Totalny brak szacunku do klienta. Pracownicy restauracji nieprofesjonalni i niedoinformowani. Pomimo wcześniejszej rezerwacji telefonicznej z restauracją i uzgodnienia konkretnego terminu na określone nazwisko nie można było skorzystać z ich usług gdyż w dniu rezerwacji restauracja była nieczynna z powodu INWENTARYZACJI. Zachowanie menagera było niemiłe i nietaktowne , zatrudnia mało wykwalifikowanych pracowników, którzy wprowadzają ludzi w błąd i marnują ich czas i pieniądze. Dla ludzi chcących zamawiać cokolwiek w tej restauracji na wyjątkowe okazje zdecydowanie polecam zrobić rezerwację w innym lokalu gdyż ze strony restauracji formy można jedynie liczyć na rozczarowanie i niepotrzebne nerwy !

Translate with Google

Nie, nie i jeszcze raz nie! Obsługa to jakaś tragedia, pan menager niekulturalny i niekompetentny. Rezerwują stoliki, pobierają opłatę przez groupon po czym zamykają restaurację i radź sobie człowieku sam. Nigdy więcej! Nikomu nie polecam, wręcz odradzam!

Translate with Google

Zdecydowanie nie polecam! Straszna obsluga.

Translate with Google