Places Log in Choose city: Torun

Bułka

53Restaurant
478

About this place

Restauracja Bułka to połączenie kuchni tradycyjnej z nowoczesnością. Stworzona dla ludzi, którzy lubią zjeść zdrowo i smacznie. Nie zapominamy również o wegetarianach, weganach jak i tych, którzy żyją w ciągłym “biegu”. Przede wszystkim stawiamy na świeżość i jakość naszych produktów.

“Zacznij dzień z nami” z naszymi pysznymi śniadaniami, to hasło przewodnie naszej restauracji, gdyż charakteryzują nas śniadania serwowane przez cały dzień, do tego dołączamy pieczywo własnego wypieku i aromatyczna kawkę stworzona specjalnie dla Was :)

Zrelaksujesz się u nas w wygodnym “kąciku kawowym”, ale nie zabraknie miejsca dla tych, którzy lubią jeść wspólnie, rodzinnie przy dłuuugim 5-metrowym stole.

Oprócz stałego menu, które prezentujemy poniżej, codziennie będziemy serwować coś nowego, świeżego. Informację co aktualnie serwujemy będzie można znaleźć na naszym profilu Facebook oraz na tablicy w Restauracji.

Produkty takie jak masło, chleb, ciasta, tarty robimy w swojej kuchni przez naszego kucharza. Wszystko z najświeższych ekologicznych produktów.

Gallery

More info

Facebook address:

/bulkatorun

Website:

www.bulka.torun.pl

E-mail address:

kontakt@bulka.torun.pl

Phone:

504 555 272

Book a place
478 Report

Comments

You must to comment or add a photo.