Places Log in Choose city: Poznan

Nastawnia PoC

524Food/Pub/Café
595

About this place

Tutaj chce się wrócić…
Zapraszamy do uroczego miejsca w samym centrum miasta, do którego po prostu chce się wracać. Smaczne jedzenie, miła obsługa, niepowtarzalny klimat, pięknie urządzone wnętrze i dźwięki odpowiednio dobranej muzyki… Chcemy, aby nasi goście doświadczyli przyjemności nie tylko z jedzenia, ale również z przebywania w naszym miejscu, aby to stało się dla nich punktem spotkań, towarzyszem ważnych wydarzeń w życiu, czy po prostu knajpą, w której serwowane są ich ulubione potrawy i piwo..

Tutaj można posiedzieć ze znajomymi…
Jest to doskonałe miejsce na imprezę rodzinną, towarzyską, spotkanie biznesowe, czy też na spędzenie romantycznego wieczoru tylko we dwoje. Do dyspozycji gości oddajemy dwie sale. Jest to idealne miejsce na zorganizowanie imprez rodzinnych, spotkan biznesowych lub hucznych urodzin.

Tutaj można pysznie zjeść…
Nasi kucharze to prawdziwi mistrzowie. Dania przygotowywane są z najlepszej jakości składników. Wielką wagę przykładamy także do świeżości wykorzystywanych przez nas produktów.

Tutaj jest dobra zabawa…
U nas odbywają się kameralne koncerty oraz seanse filmowe, które dostarczają naszym klientom niezapomnianych przeżyć i wrażeń. Muzyka grana na żywo uprzyjemnia gościom wieczór. Raz w miesiącu organizujemy także wystawy promujące młodych poznańskich artystów i nie tylko…

Tutaj jest świetnie…
Dbamy o zadowolenie naszych wszystkich gości, dlatego pomyśleliśmy także o najmłodszych smakoszach. Nastawnia posiada osobne menu dziecięce, w którym znajduje się wiele pysznych potraw. Z pewnością naszym milusińskim do gustu przypadną desery lodowe z kolorowymi posypkami w różnych smakach.

Gallery

Location

Poznan,  Park Wieniawskiego, ul. Noskowskiego

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

Opening hours

Monday11:00am – 12:00am
Tuesday11:00am – 12:00am
Wednesday11:00am – 12:00am
Thursday11:00am – 12:00am
Friday11:00am – 2:00am
Saturday11:00am – 2:00am
Sunday11:00am – 12:00am
595 Report

Comments

You must to comment or add a photo.