Places Log in Choose city: Olsztyn

OIOM

1Venue
559

About this place

Klub +OIOM+ powstał w miejscu byłej Grawitacji, w budynku DS11 (Bratniak), tworzy świeże miejsce na imprezowej mapie miasta.

Niepowtarzalne eventy w klimacie rock, alternative, electro i hip-hop. Nie zabraknie również imprez cyklicznych – bardzo dobrze już znany w naszym mieście Friday Hip Hop Night, czy konkurs kapel SOR (Specjalny Oddział Rockowy) z nagrodami, którymi nie pogardzi żadna młoda kapela.

Muzycznie stawiamy na ambitnych wykonawców, alternatywne i dobre brzmienie.

W barze drinki zaserwują Wam nasze barmanki w medycznych fartuchach i czepkach pielęgniarskich, albo barmani w kitlach i ze stetoskopami pod ręką. Wypijecie szoty z probówek, czy drinki takie jak ’Transfuzja’ czy ’Reanimacja’.

W lokalu znajdują się dwie sceny – duża koncertowa oraz mniejsza – kameralna, którą wykorzystujemy do występów kabaretowych oraz recitali. W klubie znajduje się też klimatyzowana palarnię w wysokim standardzie, która przyda się Wam zwłaszcza zimą.

Klub +OIOM+ jest również miejscem, w którym możesz zrobić urodziny, imieniny, imprezę integracyjną, czy jakąkolwiek inną, którą sobie wymarzysz- wystarczy skontaktować się z nami i dogadać szczegóły :)

Gallery

Location

Olsztyn, Żołnierska 14B

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

More info

Facebook address:

/klubOIOM

E-mail address:

oiom.klub.olsztyn@gmail.com

Phone:

+48 606357019

Book a place
559 Report

Comments

You must to comment or add a photo.