Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Za Piecem

5Restaurant
449

About this place

Restauracja “Za Piecem” znajduje się w zabytkowej kamienicy z przełomu XIX i XX wieku, położonej przy ulicy Mostowej 3 (20 metrów od Starego Rynku), która to ulica nazwana jest “perłą Bydgoszczy”.
Po przekroczeniu naszych progów Gości otuli ciepło zapieckowej atmosfery, dzięki której oderwą się od codzienności. “Za Piecem” pomieści 90 osób. Możemy zaprosić Państwa do dwóch, klimatyzowanych sal restauracyjnych, zajmujących dwa poziomy kamienicy oraz “ogródka letniego”(około 30 miejsc).

Wnętrze sali zapieckowej (parter), latem z wyjściem do “ogródka”, urządzone w ciepłych barwach i malowanych meblach, pozwala wrócić do dziecięcych wspomnień babci krzątającej się przy piecu i gotującej pyszności. W sali zapieckowej ucieszy Państwa oczy, wyjątkowej urody bar, który jest królestwem naszych barmanów i baristów mistrzowsko przyrządzających drinki i aromatyczną, bogatą w smaku kawę.

Salę koronkową, zajmująca I piętro, urządzono rustykalnie i elegancko. Sala ta jest szczególnie polecana przez nas do spotkań biznesowych czy beztroskiej zabawy, ze względu na odrębny system audio-video i możliwość całkowitej rezerwacji tego piętra dla Państwa.

Gallery

Menu

Price range:

9.50–66 zł

View full menu

More info

Facebook address:

/zapiecem

Website:

www.zapiecem.pl

Phone:

+48 52 320 65 07

Book a place
449 Report

Comments

You must to comment or add a photo.