Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Restaruacja Sowa

5Restaurant
423

About this place

Wnętrze Restauracji Sowa jest podzielone na dwie nastrojowe sale, nawiązujące do klimatu śródziemnomorskiego. Pierwsza z nich opowiada historię spokojnej prowansalskiej uliczki, gdzie pomiędzy stolikami ulicznych restauracyjek unosi się zapach lokalnych specjałów zakropionych miejscowym winem. Druga część restauracji zabiera gości w podróż po kanałach włoskiej Wenecji, przy których znajdują się kameralne tarasy licznych restauracji, serwujące swoim gościom gorącą pizzę, świeże owoce morza i wyśmienite trunki na świeżym powietrzu.

Wnętrza restauracji są przytulne i nastrojowe. Pozwolą Państwu przenieść się choć na chwilę z naszych miejskich ulic w piękne, śródziemnomorskie krainy i zarazić panującą tam atmosferą.

W lokalu dominuje kuchnia włoska i francuska, a więc dania mięsne, ryby, zupy, makarony, sałaty oraz pizza z pieca opalanego drewnem, nie zabraknie jednak tradycyjnych potraw od zawsze kojarzonych z tym miejscem. Posiadamy własną kartę win, co jest nieodzownym elementem kuchni śródziemnomorskiej. Współpracujemy z kucharzami z całego świata, dostarczając Państwu nowe doznania kulinarne. W menu znaleźć można również wiele dań wpisujących się w ramy tzw. stylu fusion, gdzie łączymy polską tradycję ze smakami zaczerpniętymi z licznych podróży.
W lecie, zapraszamy do naszych dwóch ogródków, gdzie można się zrelaksować przy znakomitym jedzeniu, obserwując jak bije serce miasta.

Restauracja Sowa posiada 105 miejsc siedzących. Dysponujemy specjalnym kącikiem dla dzieci oraz pomieszczeniem przeznaczonym do przewijania niemowląt. Nasz lokal został wyróżniony nagrodą: „Miejsce przyjazne dzieciom”

Gallery

423 Report

Comments

You must to comment or add a photo.