Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Regionalna Warzelnia Piwa

5Restaurant
580

About this place

Regionalna Warzelnia Piwa otworzyła swoje podwoje 29 kwietnia 2011 roku. Lokal powstał z chęci wskrzeszenia idei warzelnictwa, która w naszym mieście ma blisko 600 lat.

Oprócz warzonego piwa oferujemy również szeroki asortyment win ze sklepu S&S Selekcjonerzy Wina, gdzie pod okiem Sommeliera odkryją Państwo tajniki tego trunku.

Nasza restauracja oferuje szeroką gamę dań począwszy od zakąsek do piw i wina , na daniach kuchni indyjskiej skończywszy. Pragniemy jednak nie tylko oferować jedzenie.

Naszym celem jest pójście dalej i dlatego organizujemy imprezy, które mamy nadzieję zagoszczą na stałe w kalendarium imprez naszego miasta. W minionym roku zorganizowaliśmy Noc świętojańską wraz z konkursem na najpiękniejszy wianek, jak i Bydgoski Festiwal Piwa. Jako restauracja wzięliśmy również udział w ogólnopolskiej akcji „Gęsina na Św. Marcina”, w czasie której serwowaliśmy naszym gościom nowe pyszności przyrządzone z tego wyśmienitego i niewątpliwie zdrowego mięsa. Akcja ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w wyniku czego dania te na stałe zagościły w naszym menu.

W tym roku kalendarz imprez Warzelni zostanie rozszerzony, a my już robimy wszystko, by wydarzenia te były jeszcze bogatsze, ciekawsze i perfekcyjnie przygotowane.

Zapraszamy również na wydarzenia cykliczne, które mamy nadzieje na stałe zagoszczą w naszym lokalu i będą cieszyć się szerokim zainteresowaniem.

Gallery

580 Report

Comments

You must to comment or add a photo.