Places Log in Choose city: Bydgoszcz

PO CO

4Café/Gallery
321

About this place

Jesteś częścią miasta, jego mieszkańcem lub bywalcem. Stąpasz po jego ulicach, podziwiasz architekturę, sztukę, jego plan.
Jesteś, jak komórka płynąca w jego żyłach, tworząc tkanki społeczności, w których się obracasz. Masz pasję do życia, sztuki, smaku.

Post Coffice to miejsce, czas, a przede wszystkim idea, która dostarczy Tobie wszystkie struktury miasta skondensowane w jednej filiżance kawy.

Jesteśmy firmą oferującą szkolenia, warsztaty i mobilne bary kawowe na eventach w Polsce i Europie.
W skład naszego zespołu wchodzą osoby pasjonujące się pracą w coffee barach oraz pracą z ludźmi. Naszym wspólnym mianownikiem jest kawa, sztuka i nauka. Dostarczamy najlepiej wyselekcjonowane kawy z palarni kaw speciality w postaci klasycznych napojów na bazie espresso, jak i napojów przygotowywanych w alternatywnych metodach zaparzania tj. Hario V60, Aeropress czy Chemex. Chcemy by twoje doświadczenie było jeszcze bardziej unikatowe, dlatego nasz sprzęt został zmodyfikowany, tak aby nadać mu jeszcze bardziej indywidualny charakter. Jeżeli kochasz smak życia i kochasz sztukę to Post Coffice (PO CO) jest miejscem, które powinieneś odwiedzić.

Gallery

More info

Facebook address:

/POCObydgoszcz

Website:

postcoffice.com

Phone:

+48 536 867 873

Book a place
321 Report

Comments

You must to comment or add a photo.