Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Kuźnia

159Venue/Food/Accommodation
404

About this place

Istniejący od blisko 20 lat klub Kuźnia to trzy odrębne sale o odmiennym i niepowtarzalnym wystroju – sala koncertowa “Kuźnia”, sala restauracyjna “Jaskinia” oraz sala klubowa “67”.

Sala Kuźnia, która powstała w 1995r., to sala utrzymana w klimacie rockowym, z elementami ręcznie wykonanych stalowych mebli, gdzie oprócz obejrzenia organizowanych przez lata koncertów znanych polskich i zagranicznych artystów jazzowych i rockowych, można zagrać w bilard lub dart. Na sali „Kuźnia“ transmitowane są również najważniejsze widowiska sportowe na dużym ekranie.

Powstała w roku 1999 sala restauracyjna o niecodziennym wystroju, wzorowanym na jaskiniowe wnętrza w jasnym, kremowym kolorze, to powierzchnia ponad 150m2 mogąca pomieścić do 130 osób na skórzanych kanapach lub przy tradycyjnych stołach. Tłem podczas pobytu w sali Jaskinia jest spokojna, stonowana muzyka.

Sala 67, powstała w roku 2001, to sala taneczna, na której znajduje się podświetlany parkiet, a także efekty świetlne płynące z sufitu. Serwowana przez klub muzyka to zestawienie najbardziej znanych utworów od lat 80., 90., aż po hity najnowsze.

Gallery

Menu

View full menu

More info

Facebook address:

/kuzniaklub/

Website:

www.klubkuznia.pl

E-mail address:

rezerwacja@klubkuznia.pl

Phone:

+48 52 321 31 70

Book a place
404 Report

Comments

You must to comment or add a photo.