Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Karramba RestoBar

5Restaurant
416

About this place

RESTOBAR – filozofia, która dotyczy nie tylko jedzenia, ale również napojów. To pierwsze i jedyne miejsce w Bydgoszczy, gdzie w specjalnej szafie sezonujemy mięsa na sucho. Steki z sezonowanych mięs serwujemy aż do ich wyczerpania. Ważną częścią naszej oferty są piwa z lokalnych browarów rzemieślniczych.

KARRAMBA – „do diabła”
Według miejskiej legendy właśnie w naszych piwnicach miał straszyć bydgoszczan diabeł Węgliszek. Kiedy remontowaliśmy lokal, przeistoczył się w węża kusiciela i zamieszkał pod barem, a pięknie odrestaurowana piwnica, w której straszył jest teraz częścią naszej restauracji.

Restobar Karramba to miejsce, gdzie przy OGROMNYM WSPÓLNYM STOLE spotykają się i przebywają ze sobą ludzie. Dobre jedzenie w wyjątkowych okolicznościach zawsze sprzyja zawieraniu nowych oryginalnych znajomości.

W każdy piątek i sobotę gra muzyka na żywo.

Raz w roku, 16 czerwca świętujemy wraz z wszystkimi fanami Jamesa Joys’a „BLOOMSDAY” i dlatego na ścianach lokalu widnieje cytat z Ulissesa :

„ BÓG STWORZYŁ JEDZENIE , A DIABEŁ KUCHARZY”.
Czym byłoby jedzenie bez sztuki kulinarnej ? Menu KARRAMBY to przede wszystkim połączenie inspiracji kuchnią międzynarodową z polskimi tradycjami kulinarnymi.

MAMMA MIA !
My stworzyliśmy wnętrze i my przygotowaliśmy kartę dań z JEDZENIEM WARTYM GRZECHU, jak chociażby bycze jądra w ciemnym piwie z orzechami, ale… „ do stu tysięcy naostrzonych noży !” – to nasi GOŚCIE stworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

KARRAMBA !

Gallery

Location

Bydgoszcz, Stefana Batorego 1

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

Menu

Price range:

8–60 zł

View full menu

More info

Facebook address:

/restauracjakarramba

Website:

www.restauracjakarramba.pl

E-mail address:

kontakt@restauracjakarramba.pl

Phone:

52 321 51 89

Book a place
416 Report

Comments

You must to comment or add a photo.