Places Log in Choose city: Bydgoszcz

EPIC Club

1Music Club
427

About this place

Klub EPIC to synonim udanej zabawy w województwie Kujawsko – Pomorskim, jest nowym brendem tuż obok kręgielni Broadway, lata doświadczeń nauczyły nas jak najlepiej zatroszczyć się o klubowiczów, dzięki czemu goście naszego lokalu zawsze wychodzą z niego zadowoleni.

Dwie obszerne sale pozwalają bawić się kilkuset osobom przez całą noc do białego rana.

Profesjonalne nagłośnienie, oraz oświetlenie, uzupełnia fachowa obsługa ze świetnie zaopatrzonym barem w którym znajdziesz trunki z całego świata.
Naszym Head Barmanem jest Barman Orgazmus, który utrzymuje najwyższy standard podawania napojów w stylu flair wraz z elementami barmaństwa klasycznego.

Ochrona czuwa nad bezpieczeństwem gości co w połączeniu z wygodnymi lożami daje możliwość komfortowego korzystania z atrakcji klubu.
Muzyka w klubie EPIC przyciąga najbardziej wymagających klientów, DJ z najwyższej krajowej półki uzupełniają występy zagranicznych twórców, którzy oferują dźwięki na najlepszym światowym poziomie.

Scena EPIC:
Dj ToMASS, Dj MIKKEY, Dj BEKER Scena Dance: Dj CHELLMINSKY.
Z pewnością ten krótki opis nie wystarczy by EPIC w Bydgoszczy od dziś stał się Twoim klubem. Zatem odwiedź NAS, a My zatroszczymy się, by każda impreza była nadzwyczajna! W każdy piątek i Sobotę jesteśmy do Twojej dyspozycji od godz. 20:00 do 04:00. Czekają na Ciebie dwie sale: dance i serce klubu – sala klubowa.

Gallery

Location

Bydgoszcz, Pułaskiego 45

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl

More info

Facebook address:

/epicklub/

Website:

www.epicclub.pl

E-mail address:

biuro@epicclub.pl

Phone:

+48 52 341 33 19

Book a place
427 Report

Comments

You must to comment or add a photo.