Places Log in Choose city: Bydgoszcz

Dom Mody Drukarnia

cShopping center
310

About this place

W ścisłym centrum Bydgoszczy, stolicy dwumilionowego województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy najbardziej prestiżowej arteri miasta cieszy oko przechodniów, wkomponowany w otoczenie modernistyczny gmach. Ta bryła wraz z przylegającym placem to Dom Mody Drukarnia – centrum kobiecego stylu, mody i kulturalnych wydarzeń.

Powstała w 2007 roku Drukarnia, przyciąga licznych klientów nie tylko nowoczesnym wnętrzem, ale i bogatą ofertą handlową. Na gości czekaja 45 salonów z bogatymi kolekcjami mody, głównie damskiej. Wśród nich rzadkie na rynku Pomorza i Kujaw marki Premium Max Mara, Stefanel, Trussardi czy Royal Collection. Bogatą ofertę uzupełniają salony oferujące kosmetyki i perfumy. Po udanych zakupach każda z Pań może odetchnąć w Kurkumie, jednej z lepszych restauracji w Bydgoszczy. Kusi gościnnością kawiarnia Coffee Heven, idealne miejsce aby porozmawiać z przyjaciółką przy kawie lub sprawdzić pocztę elektroniczną, korzystając z darmowego hot spot’a w obiekcie. Drukarnia to stylowe miejsce zakupów i wypoczynku.

Drukarnia to także swoisty tygiel w którym ścierają się potrzeby duchowe i cielesne klientów. Z dużą otwartością gości u siebie wydarzenia związane ze sztuką, modą, czy promocją zdrowia. Jako firma zaangażowana społecznie, Drukarnia wspiera wiele wydarzeń kulturalnych, ważnych dla miasta i regionu.

Zapraszamy

Gallery

Location

Bydgoszcz, Jagiellońska 1

Check on the map Open in Google Maps Check on jakdojade.pl
310 Report

Comments

You must to comment or add a photo.