Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Regionalna Warzelnia Piwa

5Restauracja
580

O tym miejscu

Regionalna Warzelnia Piwa otworzyła swoje podwoje 29 kwietnia 2011 roku. Lokal powstał z chęci wskrzeszenia idei warzelnictwa, która w naszym mieście ma blisko 600 lat.

Oprócz warzonego piwa oferujemy również szeroki asortyment win ze sklepu S&S Selekcjonerzy Wina, gdzie pod okiem Sommeliera odkryją Państwo tajniki tego trunku.

Nasza restauracja oferuje szeroką gamę dań począwszy od zakąsek do piw i wina , na daniach kuchni indyjskiej skończywszy. Pragniemy jednak nie tylko oferować jedzenie.

Naszym celem jest pójście dalej i dlatego organizujemy imprezy, które mamy nadzieję zagoszczą na stałe w kalendarium imprez naszego miasta. W minionym roku zorganizowaliśmy Noc świętojańską wraz z konkursem na najpiękniejszy wianek, jak i Bydgoski Festiwal Piwa. Jako restauracja wzięliśmy również udział w ogólnopolskiej akcji „Gęsina na Św. Marcina”, w czasie której serwowaliśmy naszym gościom nowe pyszności przyrządzone z tego wyśmienitego i niewątpliwie zdrowego mięsa. Akcja ta spotkała się z ogromnym zainteresowaniem, w wyniku czego dania te na stałe zagościły w naszym menu.

W tym roku kalendarz imprez Warzelni zostanie rozszerzony, a my już robimy wszystko, by wydarzenia te były jeszcze bogatsze, ciekawsze i perfekcyjnie przygotowane.

Zapraszamy również na wydarzenia cykliczne, które mamy nadzieje na stałe zagoszczą w naszym lokalu i będą cieszyć się szerokim zainteresowaniem.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Poznańska 8

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/warzelniapiwa

Strona internetowa:

www.warzelniapiwa.pl

Telefon:

+48 505 042 271

Zarezerwuj miejsce
580 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.