Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

King Fu Fusion

5Sushi bar
428

O tym miejscu

Postać King Fu zrodziła się z legendy o walecznym karpiu Koi, który dzięki swej determinacji i boskiemu wsparciu, dotarł w górę Żółtej Rzeki i przemienił się w smoka. King Fu nosi cechy legendarnej ryby, jest uosobieniem odwagi, wytrzymałości, śmiałości w podejmowaniu nowych wyzwań.

My również podjęliśmy wyzwanie, wyzwanie stworzenia restauracji, która zaoferuje o wiele więcej niż tylko doskonałą kuchnię. King Fu Fusion jest miejscem wszechstronnym. Możesz tu przyjść na biznesowy lunch, zjeść kolację z przyjaciółmi lub wpaść na niedzielny obiad z dziećmi. W King Fu spotkacie profesjonalnego sommeliera, dbającego o znakomity wybór win. Zapraszamy także do bogato wyposażonego Drink Baru, gdzie odprężycie się po męczącym dniu.

W King Fu kierujemy się żelaznymi zasadami. Ma być świeżo, zdrowo i smacznie. Każda wizyta u nas to nie tylko doznania kulinarne, ale także estetyczne. O wysoką jakość dba nasza wyjątkowa i doświadczona załoga. Bez nich King Fu nie byłoby tym samym miejscem. King Fu zaprasza w swe progi wszystkich poszukujących niezwykłych doznań i zupełnie nowej jakości.

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/kingfufusion

Strona internetowa:

www.kingfu.pl

Telefon:

+48 733 500 500

Zarezerwuj miejsce
428 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.