Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Hotel Ikar ★★★

95Nocleg/Jedzenie
346

O tym miejscu

Hotel Ikar* oddaje do Państwa dyspozycji 99 komfortowych i nowoczesnych pokoi jedno i dwuosobowych, pokoje Delux oraz o podwyższonym standardzie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, mini bar, TV, telefon oraz Internet bezprzewodowy. Posiadamy również wyjątkowe apartamenty, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających Gości oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych.

Hotel Ikar* usytuowany jest w odległości ok. 3 km od centrum Bydgoszczy, bezpośrednio przy głównej trasie w kierunku Poznania. Ponadto dużą zaletą Hotelu jest sąsiedztwo z lasem, które umożliwia naszym Gościom wypoczynek i relaks na świeżym powietrzu.

Transport po mieście ułatwi Państwu znajdująca się 300 m od Hotelu Ikar* zajezdnia autobusowa, z której dojechać można do każdego miejsca w Bydgoszczy. Poza komunikacją miejską polecamy również współpracujące z nami korporacje taksówkowe i wypożyczalnie autokarów i samochodów.

Na terenie Hotelu Ikar* znajduje się Restauracja Dedal, w której serwowane są śniadania dla naszych Gości, a także wiele innych i smacznych potraw z restauracyjnego menu.

Hotel Ikar to także idealne miejsce na spotkania biznesowe, konferencje i szkolenia. W swojej ofercie biznesowej proponujemy różnej wielkości klimatyzowane sale konferencyjne wyposażone w sprzęt multimedialny.
Atrakcyjna oferta oraz dobra lokalizacja sprawiają, że Hotel Ikar
stanowi również idealne miejsce na organizację różnego rodzaju bankietów, eventów oraz imprez okolicznościowych. W zależności od potrzeb i życzeń naszych Klientów możemy zaproponować kompleksowa obsługę wszystkich, powyższych wydarzeń.

Współpracujemy z biurami podróży i różnymi firmami eventowymi. Dla grup zorganizowanych udzielamy atrakcyjnych rabatów.

Gwarantujemy bezpłatny parking dla naszych Gości bez konieczności rezerwacji miejsc.
Ikar* to doskonały wybór hotelu w Bydgoszczy dla wszystkich, odwiedzających nasze piękne miasto zarówno w celach służbowych, jak
i wypoczynkowych.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Szubińska 32

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Przedział cenowy:

150–350 zł

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/HotelIkarBydgoszcz/

Strona internetowa:

www.hotel-ikar.pl

Adres e-mail:

recepcja@hotel-ikar.pl

Telefon:

+48 52 366 80 00

Zarezerwuj miejsce
346 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.