Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Farfalla

5Pizzeria
352

O tym miejscu

Farfalla to prawdziwa włoska kuchnia. Lokal powstał zarówno z pasji, jak i potrzeby, ponieważ do tej pory brakowało takiego miejsca na mapie Bydgoszczy. Nie chcieliśmy stworzyć kolejnej, zwykłej pizzerii, których pełno jest w naszym mieście i każda oferuje niemal identyczne smaki. Zależało nam na tym, aby do Bydgoszczy przenieść prawdziwy, włoski klimat i smaki rodem z Italii. Tak zrodził się pomysł na Farfallę.

To, co wyróżnia nas na tle konkurencji, to najwyższej jakości składniki, które pochodzą z Italii. Dzięki temu mamy prawo nazywać się prawdziwą, włoską restauracją. Niczego nie udajemy.

Prócz klasycznej pizzy znajdziecie także u nas dania, zupy, sałatki i desery mieszczące się w szeroko pojętej kuchni włoskiej i nie tylko – lubimy zaskakiwać.

Zapomnij także o tradycyjnych sosach do pizzy – czosnkowym lub pomidorowym. Dla Włocha byłaby to prawdziwa :) Zamiast tego stawiamy na własnej roboty oliwy smakowe, przygotowywane na bazie włoskiej oliwy Venturi. Dają one niezwykły aromat i smak, którego nie uświadczysz w żadnej innej pizzerii w Bydgoszczy.

W przytulnym wnętrzu Farfalli możesz przygotować imprezę firmową, urodziny czy nawet rocznicę ślubu. Stawiamy nie tylko na smak, ale także niepowtarzalny klimat i gościnność. Nie bez powodu coraz częściej mówi się o nas jako o najlepszej włoskiej restauracji w Bydgoszczy.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Lubostrońska 7

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/farfallapizza/

Strona internetowa:

www.farfalla.com.pl

Adres e-mail:

kontakt@farfalla.com.pl

Telefon:

+48 666 608 313

Zarezerwuj miejsce
352 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.