Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Dom Mody Drukarnia

cCentrum handlowe
583

O tym miejscu

W ścisłym centrum Bydgoszczy, stolicy dwumilionowego województwa Kujawsko-Pomorskiego, przy najbardziej prestiżowej arteri miasta cieszy oko przechodniów, wkomponowany w otoczenie modernistyczny gmach. Ta bryła wraz z przylegającym placem to Dom Mody Drukarnia – centrum kobiecego stylu, mody i kulturalnych wydarzeń.

Powstała w 2007 roku Drukarnia, przyciąga licznych klientów nie tylko nowoczesnym wnętrzem, ale i bogatą ofertą handlową. Na gości czekaja 45 salonów z bogatymi kolekcjami mody, głównie damskiej. Wśród nich rzadkie na rynku Pomorza i Kujaw marki Premium Max Mara, Stefanel, Trussardi czy Royal Collection. Bogatą ofertę uzupełniają salony oferujące kosmetyki i perfumy. Po udanych zakupach każda z Pań może odetchnąć w Kurkumie, jednej z lepszych restauracji w Bydgoszczy. Kusi gościnnością kawiarnia Coffee Heven, idealne miejsce aby porozmawiać z przyjaciółką przy kawie lub sprawdzić pocztę elektroniczną, korzystając z darmowego hot spot’a w obiekcie. Drukarnia to stylowe miejsce zakupów i wypoczynku.

Drukarnia to także swoisty tygiel w którym ścierają się potrzeby duchowe i cielesne klientów. Z dużą otwartością gości u siebie wydarzenia związane ze sztuką, modą, czy promocją zdrowia. Jako firma zaangażowana społecznie, Drukarnia wspiera wiele wydarzeń kulturalnych, ważnych dla miasta i regionu.

Zapraszamy

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Jagiellońska 1

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/dommodydrukarnia

Strona internetowa:

www.drukarniadommody.pl

Adres e-mail:

drukarniadommody@renesanspr.pl

Telefon:

509 091 695

Zarezerwuj miejsce
583 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.