Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

Centrum Wspinaczkowe SPIDER

aAktywność
412

O tym miejscu

„Centrum wspinaczkowe SPIDER” to największy i najnowocześniejszy obiekt tego typu w Bydgoszczy. Jest on dostosowany dla każdej osoby bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. SPIDER to pond 400 m2 powierzchni do wspinania i kilka tysięcy chwytów, 22 stanowiska do asekuracji oraz ponad 100 niezależnych dróg. Różne formacje: od ścianki połogiej, przez piony, przewieszenia, okapy po wspinanie w suficie. Niezbędny sprzęt wspinaczkowy taki jak uprzęże, liny czy przyrządy asekuracyjne można wypożyczyć na miejscu. Nad bezpieczeństwem czuwa nasza wykwalifikowana kadra instruktorów i operatorów ściany.

Główna ścianka
Duży wybór dróg dla początkujących i zaawansowanych. Możliwość wspinania „na wędkę” i „z dołem”. Drogi pionowe, lekko i mocno przewieszone sięgające 14m długości.

Boulderownia
Żeby się wspinać na boulderze nie trzeba używać liny do asekuracji. Ściany są tam znacznie niższe a pod nimi znajduje się gruby materac.

Siłownia
To idealna miejsce na przeprowadzenie rozgrzewki przed wspinaniem. Przyrządy treningowe dają możliwość wykonywania szeregu ćwiczeń specjalistycznych zwiększających siłę mięśni wykorzystywanych podczas wspinaczki. Po intensywnym treningu znajdziesz tu miejsce aby rozciągnąć zmęczone mięśnie i w spokoju zrelaksować się przy muzyce. W siłowni znajduje się również mała ścianka treningowa z dużą liczbą chwytów. Każdy początkujący powinien od niej zaczynać swoją przygodę ze wspinaniem !

Galeria

Menu

Zobacz menu

Więcej info

Profil na Facebooku:

/centrum.wspinaczkowe/

Strona internetowa:

cwspider.com

Adres e-mail:

centrum.wspinaczkowe@gmail.com

Telefon:

+48 698 860 550

Zarezerwuj miejsce
412 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.