Miejsca Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

BREAK the BRAIN

aAktywność
341

O tym miejscu

O CO CHODZI?
O niesamowitą zabawę, której celem jest wydostanie się z pokoju, w którym czeka na Was cała gama logicznych zagadek, które Wam w tym pomogą. Ukryte rekwizyty, sekretne schowki, tajemnicze przedmioty, klucze, układanki, szyfry. Bądźcie uważni, rozglądajcie się dookoła- WSZYSTKO może okazać się niezbędne do zdobycia głównego klucza, który umożliwi Wam opuszczenie pokoju. Jak to zrobić? Zbierzcie ekipę! Uruchomcie szare komórki! Działajcie zespołowo! Macie 60 minut.
To będzie przygoda Waszego życia!
DLA KOGO?
Dla wszystkich, którzy mają dość monotonii, siedzenia w domu! Dla Ciebie i Twoich przyjaciół. Idealne na oryginalny prezent! Świetne miejsce na wypad integracyjny.
POKOJE:
ZAKŁAD PSYCHIATRYCZNY
Utknęliście w zakładzie psychiatrycznym. Przerażające krzyki innych pacjentów, skrzypiące drzwi, tajemnicze odgłosy, przeraźliwe wrzaski, stukanie w rurach. Czy zostaniecie tu uwięzieni już na zawsze? A! Nie zapominajcie o szalonym profesorze, który będzie próbował powstrzymać Waszą ucieczkę, a później dokona mrożących krew w żyłach eksperymentów (zgadnijcie na kim?). Macie 60 minut, aby uciec z tego ogarniętego obłędem pokoju grozy.

POSZUKIWACZ SKARBÓW
Zawsze marzyłeś o tym, aby poczuć się jak Tom Hanks w filmie „Kod Da Vinci”? Chcesz przeżyć prawdziwą przygodę? W tym pokoju czekają na Ciebie niesamowite książki ze wskazówkami, zaszyfrowane mapy, przedmioty, które łączy tajemniczy wspólny mianownik, ukryte schowki, podpowiedzi. Połącz je wszystkie i przeżyj niesamowitą przygodę. Uważaj- na Twoje życie czyhają żądni skarbów poszukiwacze.

Galeria

Lokalizacja

Bydgoszcz, Gdańska 27

Zobacz na mapie Otwórz w Google Maps Nawiguj w jakdojade.pl

Więcej info

Profil na Facebooku:

/escaperoombydgoszcz

Strona internetowa:

www.escape-room.pl

Adres e-mail:

btbbydgoszcz@gmail.com

Telefon:

+48 530 506 999, +48 533 916 999

Zarezerwuj miejsce
341 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.