Miejsca Wydarzenia Sylwester 2017 Promocje Blog Zaloguj Wybierz miasto: Trójmiasto

Spotkanie z Przemkiem Kossakowskim / 26.02 / Gdańsk

17
Pitu Pitu poleca!

O tym wydarzeniu

Spotkanie z Przemek Kossakowski
26 lutego
Scena Teatralna NOT / Gdańsk
godzina: 19:00
Bilety:
miejsca siedzące numerowane
35 zł (przedsprzedaż) / 40 zł (w dniu spotkania)

https://www.biletomat.pl/inne/spotkanie-z-przemkiem-kossakowskim-gdansk-7657/

Oficjalny patronat: Pitu Pitu Trójmiasto

„Przeszedłem kilka nowych granic. Geograficznie, duchowo, fizycznie. Dowiedziałem się o sobie i o świecie rzeczy, których nie ujmie żaden scenariusz telewizyjny, bo są to rzeczy, które muszą się zdarzyć, a których po prostu nie można wymyślić i wyreżyserować. Drżałem z zimna na rosyjskiej Syberii, przemierzałem zasnute rdzawym pyłem mongolskie stepy, nieprzyzwoicie zieloną amazońską dżunglę i surowe góry Kazachstanu, aby znaleźć odpowiedzi na moje pytania, a kiedy w końcu je poznawałem, okazywało się, że moje pytania były zupełnie inne od tych, jakie zadać powinienem” (Przemysław Kossakowski)

Przemek Kossakowski – rocznik 1972. Autor cyklu programów „Kossakowski. Szósty zmysł”, „Inicjacja” oraz „Wtajemniczenie” (emitowanych na kanale TTV). W pierwszym programie dokumentował podróże po Ukrainie, Rosji, Bałkanach i Polsce, podczas których doświadczał praktyk znachorów, uzdrawiaczy i wróżbitów. Zakopywany w grobie, obkładany wnętrznościami barana, poddawany praktykom podcinania języka… Pokłosiem jego podróży stała się książka „Na granicy zmysłów” wydana w listopadzie 2014 roku. W drugim programie poddaje się osobistym, często ekstremalnym doświadczeniom, wchodząc w nieznane dla siebie, obce światy. Przemek Kossakowski – człowiek od zadań specjalnych. Zwolennik kontaktu bezpośredniego i pracy w terenie. W wolnym czasie chętnie rysuje i eksperymentuje z grafiką. Podczas spotkań opowiada o tym czego nie widać w jego programach, ukazując to w improwizowanej, błyskotliwej i dowcipnej formie. Spotkania wzbogacone są pokazami licznych zdjęć, których następstwo często uzależnione jest od interakcji z widzami.

Gdzie?

Scena Teatralna NOT

Kiedy?

26 lut 2019 r., 19:00

Cena za wejście

35–40 zł

Kup bilet

Tagi

Galeria

17 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

b Scena Teatralna NOT Sala koncertowa

Gdańsk, Rajska 6

W siedzibie Domu Technika NOT, przy ulicy Rajskiej w Gdańsku, powstała w nowej odsłonie, po gruntownych remontach, profesjonalna scena z amfiteatralną widownią dla blisko 500 widzów. Scena Teatralna NOT, poza działalnością teatralną i koncertową, daje możliwość organizacji spotkań firmowych, sympozjów, konferencji, itp. Organizowane na Scenie spektakle, koncerty mogą być jednocześnie oprawą artystyczną spotkania firmowego.

Zobacz profil miejsca

Więcej info

Profil na Facebooku:

/scena.teatralna.not.gda

Strona internetowa:

www.notgdansk.pl

Adres e-mail:

scena@notgdansk.pl

Telefon:

+48 791 731 224

Lokalizacja