Miejsca Wydarzenia Sylwester 2017 Promocje Zaloguj Wybierz miasto: Kraków

Skunk Anansie

86
Pitu Pitu poleca!

O tym wydarzeniu

Ponad dwadzieścia niezwykłych lat, pełnych podróży po całym świecie i multiplatynowych wydawnictw. Jak mówi ikoniczna frontwomanka brytyjskiego Skunk Anansie, po takim czasie wciąż są outsiderami, ale dobrze się z tym czują: „To, co na początku twojej drogi świadczy o twojej inności, staje się tym, za co ludzie cię kochają.” – opowiada o historii zespołu.

Założony w Londynie kwartet (poza Skin jest w nim perkusista Mark Richardson, basista Cass i gitarzysta Ace) już w 1994 roku pokazał swoją indywidualność, dając objąć stery androgenicznej, czarnoskórej i bezwłosej wokalistce, uzbrojonej w niepodrabialny na całym świecie falset.
Byli za ostrzy jak na popularną w tamtym okresie brit popową scene, jak również zbyt oryginalni dla fanów amerykańskiego grunge’u. Poszli więc w swoją stronę – gdzieś pomiędzy próbami wpasowania się w nurt brit rockowy a inspirowanie się takimi wykonawcami jak Rage Against The Machine czy Nirvana, Skunk Anansie wyrosło na twór, który w niczym nie przypominał żadnego z tych nurtów i zespołów.

Gdzie?

Teatr Łaźnia Nowa

Kiedy?

20 lut 2017 r., 19:00

Cena za wejście

149–189 zł

Kup bilet

Tagi

Galeria

86 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

b Teatr Łaźnia Nowa Teatr

Kraków, os. Szkolne 25

Dbamy o higienę myślenia. Zachowujemy czystość umysłu.

Zobacz profil miejsca

Więcej info

Profil na Facebooku:

/laznianowa/

Strona internetowa:

www.laznianowa.pl

Adres e-mail:

biuro@laznianowa.pl

Lokalizacja