Places Events Food & Drink Log in Choose city: Cracow

The Upbeats, Aphrodite And More Remont Basu Special Edt.

Event in:  1Zet Pe Te (Venue)
10
1638

About this event

Remont Basu special edt. The Upbeats, Aphrodite and more
The Upbeats / Aphrodite / Ravager /
Partizans Crew / Gretzky
VTSS / DJ Kubok / Ultraviolent / Sierra Cosworth

Rok temu dwóch śmiałków znanych krakowskiej publice pod pseudonimami Cool Bid i Gretzky wpadło na szalony pomysł. A gdyby tak tchnąć nowe życie w krakowska scenę Drum and Bassu w industrialnej przestrzeni przy ul. Dolnych Młynów? Plan był śmiały, ale historia docenia odważnych. Ikar spalił skrzydła, bo zbyt zbliżył się do Słońca- my nie ryzykujemy. Nasz wahadłowiec kieruje się w zupełnie innym kierunku- on już krążył po orbicie okołoziemskiej na poprzednich edycjach, tym razem przekroczymy wszelkie granice wyruszając wprost w nieznane, wprost w kosmiczną przestrzeń, gdzie przez kilkanaście godzin będziemy poruszać się w najlepszej galaktyce Drum and Bass. Wszystkie silniki sprawdzone, zbiorniki paliwa pełne 13 członków załogi gotowych aby zadbać o Wasze wyjątkowe doznania muzyczne i bezpieczeństwo na pokładzie więc…ODPALAMY pierwsze połączenie na linii Kraków- Kosmos!!
Zaraz! Czy wszyscy już na pokładzie?!

:: 30/09/2017 @klub Zetpete, Dolnych Młynów 10 Kraków

:: start: 21:00

:: Karty pokładowe:

I- sza pula: 40 zł II- ga pula: 45 zł III- cia pula: 50 zł

dostępne:
On-line: http://bit.ly/RemontBasu_specialedition
w klubie ZetPeTe od piątku 9.06

Poznajcie załogę:
Pokład 0- All Style Drum and Bass
Pierwsi Oficerowie, piloci wahadłowca, kosmiczni specjaliści:

The Upbeats:
Pochodzące z Nowej Zelandii super duo Dj-ów i Producentów DNB czyli Jeremy Glenn i Dylan Jones (albo jak kto woli Terror Snake i Downie Wolf ;)). Muzyka, którą tworzą pozwala przenieść się na nowozelandzkie stepy, po których szybkim krokiem w rytm DnB tuptają sobie ptaki Kiwi.

https://www.facebook.com/theupbeats/?fref=ts

Aphrodite

Tego gościa chyba nikomu nie należy przedstawiać, ale gdyby jednak Gavin King- DJ, producent. Zmieniał się jak kameleon- kiedyś był Alladinem, Amazonem II. Tworzy od 1995 roku. Co mówi o muzyce, którą kocha? „Od zawsze go uwielbiałem, prawdopodobnie kochałem ten gatunek jeszcze zanim dowiedzieliście się o jego istnieniu.”

https://www.facebook.com/djaphrodite/?fref=ts

Ravager

Jacek Siedlaczek- polski Dj i producent DNB, jako jeden z nielicznych za swoje doskonałe dźwięki doceniony także poza granicami naszego kraju. Już dwukrotnie spotkał się z nami w ZetPeTe jednak jesteśmy pewni, że i tym razem przygotuje coś wyjątkowego <3


https://www.facebook.com/RavagerDNB/?fref=ts

specjaliści misji poziomu 0

Partizans Crew

Chyba najprężniej obecnie działający obecnie kolektyw Dj-ski zajmujący się nie tylko graniem, ale także promowaniem i organizowaniem imprez DNB w Polsce. Jak to w życiu od powstania przeszedł wiele zawirowań składowych, aby teraz tworzyć 7-emkę wspaniałych z czego kilku potowarzyszy na scenie pierwszym oficerom misji:

Buła:
Przygodę z Drum and Bassem rozpoczął z drugiej strony, jako stały bywalec krakowskich legendarnych klubów: Roentgen i Strefa 22. Od 2009 roku śmiało wyczarowuje najbardziej sobie ulubione mroczne kompozycje.

https://www.facebook.com/BulaPartizans/?fref=ts

C-Fly:
W jego przypadku powiedzenie: człowiek orkiestra nabiera zupełnie nowego znaczenia. Skrzypce, perkusja, rock, blues, aż wreszcie muzyka elektroniczna. Od 2001 roku prężnie tworzy, by zachwycać publiczność swoimi mixami.

https://www.facebook.com/partizanskru/

Cool Bid:

Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych! Uparty w dążeniu do swoich celów, małymi krokami, aż do wielkiego Bum (!) doprowadził swój cykl. Nonszalancki w życiu i na scenie- takie są też sety, które tworzy.

https://www.facebook.com/partizansdj/?fref=ts

Magnetic:
Jego ksywa nie wzięła się znikąd- jego mixy przyciągają słuchaczy do siebie tak jak to przeciwległe bieguny. Sety, które tworzy są pozytywne, radosne i pełne energii.

Mc JBM

Magik mikrofonu, mistrz słowa i ciętego żartu. Pasjonat muzyki, członek Partizans Crew.

https://www.facebook.com/partizanskru/

Dj Gretzky

Człowiek renesansu, potrafiący porwać swoimi dźwiękami nawet najbardziej opornych zawodników. Mistrz precyzji i trudnych melodii. Żadnemu szanującemu się krakowskiemu imprezowiczowi nie trzeba go przedstawiać.

https://www.facebook.com/djgretzky/?fref=ts

Pokład – 2 Techno / rave / acid

Nasz wahadłowiec posiada nie jeden, a dwa pokłady- wszystko po to, żeby zapewnić jak najlepsze wrażenia, najbardziej wymagającym imprezowiczom. Drodzy pasażerowie, poziom +2 to wybuchowa mieszanka najlepszej selekcji dźwięków w klimacie: Techno/ Rave/ Acid. Nie zgubcie się w naszej rakiecie- droga do tego wymiaru prowadzi tajemnym przejściem z sali koncertowej.

Kosmiczni elektrotechnicy:

VTSS [BTS / wwa]
Dj-ka i producentka z Warszawy- związana ze składem Behind the Stage. Wierna analogowemu nośnikowi, tworzy nieprzewidywalne brzmienia, którymi charakteryzuje się każdy jej set.

Sierra Cosworth [SZOK / ktw]

Ojciec Szoku, magnat śląskiego DnB, zadeklarowany miłośnik szeroko pojętego 4x4. Sety, które tworzy zasysają (każdego!) niczym czarne dziury z najdalszych klubowych przestrzeni prosto na dancefloor.

https://www.facebook.com/sierracosworth92/

DJ Kubok [VVT / VIELD]
Tego gościa nikomu chyba nie trzeba przedstawiać- Dj, promotor, producent- artysta spełniony! Panicz techno, kolekcjoner ortalionów, miłośnik lat 90- tych, najwierniejszy fan Scootera.


Ultraviolent [VVT / VIELD]

Pod tym intrygującym pseudonimem ukrywa się kolejny artysta kompletny. Jego sety zawierają w sobie zarówno najzimniejsze bity z Detroit, najbrudniejsze z Chicago, by docierać prosto do słonecznej Italii. Miłośnik wszelkich gatunków muzycznych- zna się zarówno na śląskich piosnkach powstańczych jak i mongolskich śpiewach gardłowych


Projekt graficzny @ Kasia Grochowska https://www.facebook.com/kgrochowskaa?fref=ts

Where?

Zet Pe Te

When?

30 Sep – 1 Oct 2017, 9:00pm

Gallery

10 1638 Report

Comments

You must to comment or add a photo.

1 Zet Pe Te Venue

Cracow, Dolnych Młynów 10

Once named Cygarfabryka, then Zakład Przemysłu Tytoniowego, now Tytano complex, which operates a new music club ZetPeTe. The name refers to the tradition of the place. It’s a place of numerous cultural and entertainment events – also with the participation of world stars.

View profile

More info

Facebook address:

/zetpete.krk/

Location