Miejsca Wydarzenia Sylwester 2017 Promocje Zaloguj Wybierz miasto: Bydgoszcz

4 Gala Stand-Up Comedy

O tym wydarzeniu

4 GALA STAND-UP COMEDY, czyli THE BEST OF minionego roku polskiej sceny stand-upu już niedługo w Bydgoszczy!

Po raz kolejny podczas GALI będzie można zobaczyć największych polskich komików, którzy zaprezentują swoje najpopularniejsze fragmenty z 2016 roku. Niesamowita atmosfera, wielkie wydarzenie, najprawdziwsza uczta dla fanów stand-upu i nie tylko.

A jeżeli jeszcze nie znasz stand-upu, to jest to najlepsza okazja aby poznać. Tylko zanim przyjdziesz musisz wiedzieć, że stand-uperzy ostro i szczerze, poruszają tematy niejednokrotnie kontrowersyjne ale jednocześnie niezwykle ważne. Nie ma dla nich tematów tabu. Z dystansem i humorem komentują otaczającą nas codzienność sięgając często po słowa, które zwykło uważać się za wulgarne.

Dlatego zanim kupisz bilet – SPRAWDŻ NA CO SIĘ WYBIERASZ i pamiętaj, że program przeznaczony jest dla widzów dorosłych.

Gdzie?

Łuczniczka Hala Sportowo – Widowiskowa

Kiedy?

4 lut 2017 r., 20:00

Kup bilet

Tagi

Galeria

33 0 Zgłoś błąd

Komentarze

By dodać zdjęcie lub komentarz, musisz być zalogowany.

a Łuczniczka Hala Sportowo – Widowiskowa Hala

Bydgoszcz, ul. Toruńska 59

Hala Sportowo-Widowiskowa „Łuczniczka” została oddana do użytku w październiku 2002 roku. Powstała na terenach przyległych do nadbrzeża Brdy. Wyjątkowość tego miejsca przyciąga uwagę mieszkańców oraz gości z całego kraju i z zagranicy. Starannie pielęgnowana zieleń, naturalne oczka wodne, alejki parkowe – a wszystko to w samym centrum miasta! W niewielkiej odległości znajduje się przystań Bydgoskiego Tramwaju Wodnego – znanej atrakcji turystycznej. Bliskość głównych arterii komunikacyjnych oraz…

Zobacz profil miejsca

Lokalizacja